چیدمان-دکوراسیون-منزل-با-فرش-رنگ-زمینه-طوسی 17 بهمن 1400

چیدمان دکوراسیون منزل، با فرش رنگ زمینه طوسی

راهنمای دکوراسیون منزل با فرش طوسی

رنگ، شاید مهمترین جزء چیدمان یک دکوراسیون باشد. حتی اگر همه‌ی طرح‌ها را با یکدیگر هماهنگ خریداری کنید، بهترین کیفیت موجود در بازار را در خانه داشته باشید و به زیباترین نحو، اثاثیه را کنار هم بچینید، باز هم در صورتی که رنگ اجزا با هم ناسازگار باشد، دکوراسیون مد نظرتان را به دست نمی‌آورید. رنگ فرش هم، به عنوان یکی از مهمترین اجزای دکوراسیون منزل، از این قاعده مستثنی نیست. شرکت فرش زرین سیلک تولید کننده ی فرش های کلاسیک و وینتیج 1200 شانه و 500 شانه وینتیج با زمینه رنگ طوسی، کار شمارا برای انتخاب یک فرش مناسب دکوراسیون منزلتان آسان کرده است.

ویژگی‌های رنگ طوسی

فرش زمینه طوسی، تقریبا در هر زمانی، جزو ترندهای پرطرفدار زمینه‌ی دکوراسیون و چیدمان منزل بوده است. از طرفی، طبیعت این رنگ به نحوی است که با بسیاری از رنگ‌های دیگر سازگاری دارد. برای همین انتخاب‌های بیشماری در دکوراسیون خواهید داشت. در ادامه، به تفکیک فضاهای رایج موجود در منزل، نکات لازم برای چیدمان با فرش طوسی را بیان می‌کنیم.

دکوراسیون اتاق خواب با فرش طوسی

در بازار، انواع فرش طوسی وجود دارد. از رنگ طوسی روشن گرفته تا فرش طوسی مشکی. برای همین در ادامه، فرش رنگ طوسی را برای طیف روشن و تیره، به صورت جدا بررسی می‌کنیم.

اگر برای اتاق خوابتان از فرش زمینه طوسی تیره استفاده می‌کنید، برای رنگ دیوارها، استفاده از رنگ کرم می‌تواند یکی از انتخاب‌های عالی باشد. همچنین استفاده از این رنگ برای سایر اثاثیه‌ی اتاق نیز ایده‌ی خوبی است. استفاده از اثاثیه‌ی چوبی تیره، می‌تواند جذابیت اتاق را دو چندان کند. استفاده از پرده‌ی کرمی، با رگه‌هایی از طوسی و نقش و نگار خطی، می‌تواند انتخاب مناسبی برای چنین اتاق باشد. استفاده از وسایل تزئینی چوبی یا آهنی با ظاهر کهنه توصیه می‌شود. البته در صورتی که قصد انتخاب فرش برای اتاق کودک دارید، به یاد داشته باشید استفاده از رنگ طوسی تیره، شاید انتخاب چندان مناسبی برای شما حساب نشود. می‌توانید روی رنگ‌های شاداب‌تر حساب کنید.

در صورت انتخاب طیف روشن رنگ طوسی، استفاده از رنگ زرد پرانرژی برای دیوارها ایده‌ی خوبی است. از طرفی استفاده از اثاثیه‌ی با رنگ سبز تیره می‌تواند انتخاب مناسبی برای دکوراسیون باشد. استفاده از پرده‌های سفید رنگ یا طوسی، با رگه‌هایی از رنگ زرد، می تواند انرژی اتاق را افزایش دهد. همچنین سعی کنید از تابلوهایی استفاده کنید که با استفاده از اجزای ساده‌ی هندسی رسم شده‌اند.

بیشتر بخوانید: طراحی دکوراسیون به سبک مدرن

دکوراسیون پذیرایی با فرش طوسی

در صورتی فرش طوسی جدید شما، در طیف تیره قرار می‌گیرد، می‌توانید از رنگ‌های آبی دریایی، آبی تیره و سبز تیره برای دیوارهای اصلی و رنگ‌های طوسی روشن و سفید، برای دیوارهای فرعی استفاده کنید. طرح تابلوها و سایر اجزا هم می‌تواند با توجه به طرح فرش انتخاب شود. این که فرش کلاسیک طوسی انتخاب کرده‌اید، یا یک فرش وینتیج یا مدرن، می‌تواند روی انتخاب شما تاثیر زیادی داشته باشد. برای ست کردن مبل با فرش طوسی، بهتر است از رنگ‌های طوسی روشن یا سفید استفاده کنید. البته این قاعده برای سایر اثاثیه‌ی اتاق نیز صدق می‌کند. استفاده از طرح‌های با رنگ‌های بسیار محو در جاهایی مثل کاغذ دیواری اتاق، می‌تواند زیبایی محیط را افزایش دهد. همچنین اگر قصد استفاده از تابلو یا سایر اثاثیه‌ی تزئینی دارید، دقت کنید که داشتن خطوط صاف، با رنگ سفید یا طلایی و شیشه‌ای، می‌تواند با فرش طوسی تیره، همخوانی زیادی داشته باشد.

اگر از طیف روشن این رنگ برای اتاق حال استفاده می‌کنید، استفاده از کاغذدیواری‌های طرح‌دار و وسایل کهنه‌نما، یکی از بهترین انتخاب‌ها برای دکوراسیون است. همچنین فرش وینتیج طوسی، یکی از پرطرفدارترین محصولات در بازار فرش است. شرکت فرش زرین سیلک تولید کننده جدیدترین و بروز ترین فرش های وینتیج با زمینه طوسی، یکی از منحصر به فردترین طرح های فرش وینتیج طوسی را به بازار داخلی و خارجی عرضه می کند.

نظرات (0)

image

نظر شما درباره این مطلب

image